Sport

Kilka nowych nazwisk w składzie Chrobrego. Klub szykuje prezentację1 min na czytanie

Kilka nowych nazwisk w składzie Chrobrego. Klub szykuje prezentację

Kluby siatkarskie od wielu już tygodni chwalą się składem swoich drużyn publikując kolejne zdjęcia zawodników. Ale głogowski SPS Chrobry Głogów karty odsłoni dopiero podczas prezentacji.

Skład poznamy w czwartek (20.08.), kiedy to na deskach teatru im. Andreasa Gryphiusa zaprezentują się zawodnicy reprezentujący pomarańczowo-czarne barwy w sezonie 2020/2021.

Będzie aż 7 nowych twarzy, jedna już znana kibicom z gry na parkietach Chrobrego, a 5 zawodników znamy z poprzedniego sezonu.

Prezentacja rozpocznie się o godz. 18 i poprowadzi ją Tomasz Olczak, znany głogowski raper.

– Chcemy powitać kibiców, sponsorów i partnerów SPS w pięknym i historycznym miejscu w tym ważnym dla nas dniu. Serdecznie zapraszamy, bądźcie z nami i podczas prezentacji i potem w czasie rozgrywek – mówi Grzegorz Maciejewski, prezes SPS Chrobry Głogów.

– Prezentacją zaczynamy kolejny sezon z naszą pasją – SPS. To brzmi banalnie, ale my to kochamy i już. To już nasz styl życia. Będziemy z naszą drużyną zawsze i wszędzie – zapowiadają kibice z Klubu Kibica SPS Chrobry Głogów.

Wstęp na prezentację jest wolny, organizatorzy proszą o zabranie maseczek. Ze względu na obostrzenia – ilość miejsc na widowni teatru jest ograniczona.
RED
źródło: DGL News

Zobacz inne

Więcej w Sport