Dzieje sięGłogów

Kilkunastu członków Klubu Mecenasów Chrobrego1 min na czytanie

Kilkunastu członków Klubu Mecenasów Chrobrego

Klub Mecenasów funkcjonujący przy Chrobrym to obok sponsorów i reklamodawców znaczący czynnik wspierający klub – częściowo finansowy, choć o wiele cenniejsze są emocje i atmosfera generowane przez członków, którzy nie tylko aktywnie kibicują Chrobremu, ale w ostatnich tygodniach stali się wręcz integralną jego częścią i zbudowali osobiste relacje ze sztabem czy piłkarzami. 

Członkowie Klubu Mecenasów Chrobrego w ostatnich kolejkach ub. sezonu nie opuszczali już nawet meczów wyjazdowych. Wspólnie przeżywaliśmy wspaniałe momenty w Łodzi, Gdyni czy nawet Kielcach, bo o Głogowie wspominać nie trzeba.

Radoxim 5

– Taka forma wsparcia klubu jest dedykowana osobom prywatnym jako alternatywa dla sponsoringu, z którego korzystają głównie firmy oczekując świadczeń reklamowych. Klubowiczom oferujemy karnet VIP na mecze domowe, możliwość uczestniczenia we wszystkich spotkaniach organizowanych przez klub, wejścia na mecze wyjazdowe z miejscami na trybunach VIP oraz pierwszeństwo przy rezerwacji biletów na mecze reprezentacji – mówi Zbigniew Prejs, dyrektor sportowy Chrobrego.

Obecnie Klub Mecenasów Chrobrego liczy kilkunastu członków wśród których byli lub ciągle są mi.in. radni miejscy czy powiatowi, dyrektorzy, prawnicy, lekarze. – Cieszymy się, że grono tych osób staje się coraz bardziej widoczne i aktywne, a do tego w planach ma kilka ciekawych i cennych dla Chrobrego inicjatyw – dodaje. Więcej informacji o Klubie Mecenasów Chrobrego znajduje się tutaj.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się