Kiwacki z medalami na ważnych imprezach

08:57, 12.07.2022 strony

Wiesław Kiwacki z rekordem Polski federacji WPC w kategorii masters 2 do 75 kg - 210 kg. - Ponadto zdobyłem brąz w kat. open do 75 kg oraz srebro w kategorii masters wszechwag będąc najlżejszym zawodnikiem. Mistrzostwa Polski WPC są jednymi z najbardziej obsadzonych zawodów, które skupiają nie tylko sporą ilość rywali, ale śmiało można powiedzieć że tam są najsilniejsi w kraju w martwym ciągu - opowiada nam głogowianin.

Kilka dni temu zdobył również pierwsze złoto na mistrzostwach Europy w kat. open do 75 kg. - Ale okoliczności tego weekendu w Czechach pełne niewiadomych - czy w ogóle startować z przeziębieniem? Czy jest szansa na podium. Rywale przeszli do wyższej kategorii, inni do niższej, więc przyszło mi rywalizować o złoto z reprezentantem gospodarzy i dzięki trzem udanym podejściom z ciężarem treningowym to ja stanąłem na najwyższym podium - dodaje.