Artykuł Informacyjny

Klinika okulistyczna VITA-MED. w Głogowie uzyskała jeden z najbardziej prestiżowych znaków jakości w ochronie zdrowia na polskim rynku3 min na czytanie

KLINIKA OKULISTYCZNA VITA-MED. W GŁOGOWIE  UZYSKAŁA JEDEN Z NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWYCH ZNAKÓW JAKOŚCI W OCHRONIE ZDROWIA NA POLSKIM RYNKU.

Konkurs „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” promuje najlepsze polskie placówki, instytucje i firmy działające w branży medycznej. Klinika Okulistyczna VITA-MED. w tym roku został Laureatem tak prestiżowego konkursu.

Certyfikaty jakości przyznawane w ramach Konkursu otrzymują m.in. szpitale, przychodnie, praktyki lekarskie, firmy medyczne, laboratoria, stacje pogotowia ratunkowego, gabinety medycyny estetycznej itp. Certyfikat przyznawany jest podmiotom wyróżniającym się wysoką jakością świadczeń, nowoczesnym modelem zarządzania i troską o budowanie jak najlepszych relacji z pacjentami lub klientami. W tym roku w ramach Programu po raz pierwszy Klinika Okulistyczna VITA-MED. została Laureatem Konkursu w dwóch kategoriach jako Przychodnia i jako Szpital.
  
Konkurs Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia organizowany jest od 2013 roku. Zatem od siedmiu lat nieprzerwanie przyznawane są polskie medyczne Oscary – jedne z najbardziej prestiżowych certyfikatów jakości na rynku ochrony zdrowia. Te prestiżowe wyróżnienia trafiły dotychczas do rąk najwybitniejszych polskich lekarzy i menedżerów ochrony zdrowia, by wymienić takie nazwiska jak prof. Marian Zembala – legendarny kardiochirurg, współpracownik prof. Zbigniewa Religi, były Minister Zdrowia i dyrektor Śląskiego Centrum Chorób Serca czy też prof. Piotr Radziwon, jeden z najwybitniejszych polskich hematologów, Krajowy Konsultant ds. Transfuzjologii Klinicznej. Grono laureatów konkursu jest wyjątkowe, znamienite, prawdziwie elitarne. To grono osób i instytucji, które mogą być wzorami do naśladowania pod względem troski o jakość, kreatywności, innowacyjności. Klinika Okulistyczna VITA-MED. z Głogowa w tym roku dołączyła do tak elitarnego grona.
 
Corocznie certyfikaty i honorowe statuetki przyznane w ramach Konkursu wręczane są podczas uroczystej Gali Finałowej. Gala VI edycji Konkursu odbyła się w Pałacu w podwarszawskich Otrębusach dnia 07.09.2020 roku. Klinikę Okulistyczna VITA-MED. Reprezentowali Wice Prezes Kliniki Okulistycznej – lekarz Karol Nienartowicz oraz Pełnomocnik ds. Systemu Zarzadzania Jakością – pielęgniarka Oddziałowa Marzena Jankowska. 
Najważniejszym punktem Gali Finałowej Konkursu było wręczenie przyznanych certyfikatów i statuetek dla najlepszych z najlepszych. Menedżerowie placówek medycznych odebrali Laury z rąk Prezesa Zarządu Quality Institute, Piotra Celeja.

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne