Kolejna wygrana juniorów w lidze. Po przerwie rządzili na parkiecie

13:03, 22.09.2019 Mateusz Komperda Aktualizacja: 13:15, 22.09.2019

Podopieczni trenera Wojciecha Łuczyka pojechali do Wrocławia z nadziejami na zwycięstwo. Choć przyszło im rywalizować z wymagającym przeciwnikiem. Ale do celu pewnie zmierzali od samego początku, bo już w 3. minucie prowadzili z MKS MOS II Wrocław 0:4. Z czasem rywal zaczął dochodzić naszych i wynik oscylował wokół remisu. Do przerwy było 15:15.

Po zmianie stron głogowianie zrobili jednak swoje - pewnie w obronie i ataku doprowadzili do wysokiej wygranej 26:35. Dla juniorów była to już druga ligowa kolejka. - Dobry mecz w obronie. W ataku szukaliśmy kontrataków, co nam się udało. Przeciwnik był mocny, groźny, więc wygrana cieszy - podsumował trener Łuczyk.

MKS MOS II Wrocław-KS SPR Chrobry Głogów 26:35 (15:15)
Chrobry: Klupś, Dąbrowski 8, Szudzichowski, Krzywicki 5, Lasota, Skawiński 5, Zimny 1, Trojanowski 6, Serdeń 4, Zaleśny, Dobrzański 3, Marciniak 3, Mazurek.