Kolejna wygrana w lidze! Juniorzy rozpędzili się po przerwie

07:17, 26.09.2019 Mateusz Komperda Aktualizacja: 07:17, 26.09.2019

Skuteczność... Chrobry od początku środowego (25.09.) meczu przeciwko UKS GOKiS Kąty Wrocławskie miał problemy pod bramką gości. Pierwsza połowa była wyrównana. Choć to głogowianie mieli lekką przewagę jedno-dwu bramkową. Mogła być zdecydowanie wyższa, gdyby nie przestrzelone liczne okazje stu procentowe. Dopiero w końcówce tej części pojedynku głogowianie zdobyli bramki serią - trzy pod rząd i było 18:14.

Później ich gra wyglądała zdecydowanie lepiej. Spokojnie budowali wynik. Zaczęli przeważać na parkiecie. Od 40. do 43. minuty zdobyli cztery bramki z rzędu i prowadzili już 28:17. Takiej przewagi nie można było zaprzepaścić. Chrobry wygrał 43:29. - Choć pierwsza połowa na to nie wskazywała, to jesteśmy zadowoleni z meczu. Chłopaki walczyli, było to widać na boisku - chwalił Tomasz Zierałko, drugi trener naszych juniorów. Przed nimi wyjazdowy mecz z ŚKPR Świdnicą. To w najbliższą środę (2.10.).