Dzieje sięFotoGłogów

Kolejne absolwentki odebrały dyplomy! To szansa na pracę w zawodzie4 min na czytanie

Kolejne absolwentki odebrały dyplomy! To szansa na pracę w zawodzie 11

Policealna Szkoła Medyczna Awangarda Głogów to szkoła dla ludzi aktywnych, odważnych i wiedzących, co chcą w życiu osiągnąć. Dla osób zorientowanych na efekt edukacji, którym jest zdobycie nowego zawodu lub dokształcenie się w już wykonywanym. W tym roku – co nie jest zresztą żadnym odstępstwem od normy – wszyscy słuchacze zdali egzaminy państwowe potwierdzające kwalifikacje zawodowe.

Dotyczy to zarówno egzaminów teoretycznych jak i praktycznych. Zdawalność wyniosła 100 proc. W piątek (12.09.) część absolwentów Policealnej Szkoły Medycznej Awangarda Głogów odebrała swoje dyplomy i certyfikaty. Dokumenty wręczyła dyrektor Wioletta Nienartowicz.

Radoxim 3

Warto zauważyć, że wielu absolwentów już pracuje lub będzie pracować w zawodach medycznych. Niektórzy wzięli się nawet za swoje biznesy. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze. A osoby, które jeszcze się zastawiają, jaki zawód wybrać, zapraszamy właśnie tam. Rekrutacja trwa. Są jeszcze wolne miejsca na kierunkach kształcenia: Technik Farmaceuta, Technik Masażysta, Higienistka Stomatologiczna, Asystentka Stomatologiczna, Opiekun Medyczny i Terapeuta Zajęciowy.
RED

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się