Dzieje sięFotoWideoŻukowice

Kolejne utrudnienia w Brzegu Głogowskim. Mieszkańcy mają dość tych remontów2 min na czytanie

Kolejne utrudnienia w Brzegu Głogowskim. Mieszkańcy mają dość tych remontów

Od czwartku (23.05.) rozpoczął się remont kolejnej drogi w Brzegu Głogowskim. Droga wojewódzka u numerze 292, przebiegająca przez wieś, jest rozkopana. Kierowców, ale przede wszystkim mieszkańców, czekają następne utrudnienia.

Pod młot pójdzie droga dojazdowa do gruntów rolnych tuż przed przejazdem kolejowym koło byłego młyna. A to oznacza, że PKP zamknie ten przejazd. Do Brzegu Głogowskiego będzie można dostać się objazdem przez sąsiednie miejscowości. – To aż cztery kilometry więcej – wyliczają ludzie.

Budują drogę w Brzegu Głogowskim

Dziś rozpoczął się remont kolejnej drogi w Brzegu Głogowskim. Droga wojewódzka 292, przebiegająca przez wieś, jest rozkopana. Kierowców, ale przede wszystkim mieszkańców, czekają następne utrudnienia. Pod młot pójdzie droga dojazdowa do gruntów rolnych tuż przed przejazdem kolejowym koło byłego młyna. A to oznacza, że PKP zamknie ten przejazd.

Opublikowany przez MyGlogow.pl Czwartek, 23 maja 2019

Zwracają też uwagę na to, że dwa remonty w jednym czasie to nietrafiony pomysł. – Będziemy odcięci od świata – martwią się. Na szczęście, gdy tylko prace się zakończą, mieszkańcy w zamian będą mieli nie tylko piękne drogi, ale też nowe chodniki i kanalizację deszczową.
MK

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się