Dzieje sięGłogów

Kolejne zatrzymania i areszty. Policjanci zabezpieczyli narkotyki oraz gotówkę1 min na czytanie

Automatycznie zapisany szkic 705

Na początku lipca br., w Żukowicach, doszło do włamania oraz kradzieży na terenie placówki bankowej. Sprawcy zacierając ślady, dokonali podpalenia i zniszczenia pomieszczeń placówki. Policjanci zatrzymali w sierpniu trzy osoby podejrzewane o związek z tą sprawą, które decyzją sądu trafiły na trzy miesiące do aresztu śledczego.

Głogowscy kryminalni ustalili i zatrzymali 34- i 39-latka, to kolejne dwie osoby powiązane z grupą przestępczą. Podczas zatrzymania i przeszukania pomieszczeń mieszkalnych  kryminalni ujawnili i zabezpieczyli 1000 sztuk tabletek ekstazy, prawie 3 kilogramy marihuany i kilkadziesiąt  tysięcy w polskiej i obcej walucie. Zatrzymali również specjalistyczny sprzęt należący do mężczyzn i służący do kradzieży luksusowych pojazdów z terenu Głogowa.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty rozboju, kradzieży i posiadania narkotyków. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności. Na wniosek policji i prokuratury Sąd Rejonowy w Głogowie zastosował środek zapobiegawczy w postaci trzech miesięcy aresztu dla obu mężczyzn. opr. MK
fot. KPP Głogów

Ogłoszenie na Facebooku dla UE! Musisz się zalogować, aby przeglądać i publikować komentarze na FB!
Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się