Dzieje sięGłogów

Kolizja na parkingu. Głogowianka szuka świadków. “Kamery nie obejmują tego miejsca”2 min na czytanie

Kolizja na parkingu. Głogowianka szuka świadków.

To miały być udane zakupy, ale niestety skończyły się nieprzyjemnym incydentem. Chodzi nie tylko wgniecioną karoserię, ale o pewne poczucie niesprawiedliwości. Pani Natalia twierdzi, że pod wpływem stresu i emocji podpisała oświadczenie sprawcy kolizji, lecz kiedy ochłonęła stwierdziła, że to wszystko przecież było inaczej. Do zdarzenia doszło 1 grudnia, w czwartek, około 16:00. Zderzyły się seat ibiza 2fl (szara) i mercedes klasy e (czarny).

Głogowianka zwróciła się do reakcji z prośbą o pomoc. Poszukuje świadków, którzy pomogliby jej odwołać się od oświadczenia i dochodzić swoich praw. -Sytuacja wyglądała tak, że podjechałam pod sklep “Polo” przy Mickiewicza – opisuje pani Natalia. Wysyła nam mapkę całego zdarzenia (poniżej) – Jechałam drogą i chciałam stanąć bliżej wejścia, bo planowałam większe zakupy, ale nie było już wolnego stanowiska. Zaczęłam cofać, ponieważ z tyłu widziałam jedno wolne miejsce (na zielono) i w tym momencie pan zaczął wycofywać z innego miejsca parkingowego (na czerwono). W tym momencie doszło do kolizji obu rogów aut. Myślę, że akurat w tym momencie patrzyłam w lewe lusterko, ponieważ blisko mnie było zaparkowane inne auto -dodaje. Kierowcy wysiedli z samochodów i zaczęli rozmawiać.

-Pan zaczął mówić, że zaczęłam cofać nagle, szybko. On myślał, że ja pojechałam do przodu i że to moja wina, bo przecież on włączył światła, a ja powinnam się zatrzymać, po prostu wymusił pierwszeństwo. Niestety pod wpływem emocji i stresu oraz jego nacisku napisałam oświadczenie sprawcy kolizji, od którego będę się odwoływać, lecz do tego potrzebuje świadków – wyjaśnia pani Natalia. Pytamy o kamery, bo może to jest najłatwiejsze rozwiązanie. – Kamery nie obejmują tego miejsca, dziś zgłoszę się jeszcze na policję – i prosi o pomoc osoby, które widziały zajście o kontakt. Podaje swój numer telefonu: 693-172-725.

RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się