Dzieje sięGłogów

Tego poranka słońce zaświeciło jej w oczy. Skutków nie przewidziała2 min na czytanie

Kolizja o poranku na Książąt Oleśnickich 2

Trzy osoby trafiły na badanie do szpitala po wypadku na skrzyżowaniu ulicy Książąt Oleśnickich z ul. Henryka V Żelaznego w Głogowie. Około godziny ósmej rano w środę 20 marca policja otrzymała zawiadomienie o zdarzeniu. Okazało się, że kierująca bmw 32-letnia kobieta jadąc na osiedlowej drodze uderzyła w volvo. Przyczyną było najprawdopodobniej wymuszenie przez nią pierwszeństwa podczas skrętu w lewo.

39-latka kierująca volvo oraz jadące z nią dziewczynki w wieku 4 i 17 lat trafiły do szpitala na badania. Jak informuje Bogdan Kaleta, oficer prasowy KPP Głogów, badania nie wykazały u nich obrażeń i poranne zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

Radoxim 3

Zaskoczenie policjantów mógł budzić fakt znacznych uszkodzeń samochodów, bo w miejscu zdarzenia, na osiedlowej drodze można jechać z prędkością do 20 km/h i oba pojazdy nie poruszały się raczej z dużą prędkością. Kierująca bmw kobieta twierdziła, że podczas manewru została oślepiona przez słońce. Być może dlatego nie wcisnęła hamulca.

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się