Dzieje sięGłogów

Koncert Ani Karwan on-line dla wszystkich. Będziecie oglądać?1 min na czytanie

Koncert Ani Karwan on-line dla wszystkich. Będziecie oglądać?

W sobotę (15.08.) odbędą się tradycyjne uroczystości związane z Wniebowzięciem Najświętszej Maryi Panny, Świętem Wojska Polskiego oraz Tradycji i Folkloru Ziemi Głogowskiej. Choć będzie skromniej niż zwykle. O godz. 20 zaplanowano też koncert Ani Karwan, gwiazdy polskiej muzyki.

Ze względu na wciąż panującą epidemię wejście na koncert będzie możliwe tylko za okazaniem imiennego zaproszenia. Wszyscy mogą obejrzeć transmisję on-line prosto z Głogowskiej Kolegiaty. Szczegóły w udostępnionym wydarzeniu: TUTAJ.

– Koncert dedykowany jest tym, którzy brali czynny udział i angażują się nadal w walce z Covidem. Takim akcentem chcę podziękować za ich postawę. Zaproszenia otrzymali przedstawiciele instytucji, stowarzyszeń, grup, wolontariuszy, gmin, aby podziękować im za to co zrobili w tym bardzo trudnym okresie. Ze względu na pandemie liczba miejsc jest bardzo ograniczona, a lista osób którym jesteśmy wdzięczni za walkę z koronawirusem jest bardzo długa. Pamiętamy o wszystkich mieszkańcach Powiatu Głogowskiego, którzy swoją postawą przyczynili się do tak małego wzrostu zachorowań, dlatego koncert będzie transmitowany na żywo, aby każdy mógł czuć się wyróżniony – mówi Jarosław Dudkowiak, starosta głogowski.
RED
fot. materiały prasowe

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się