Dzieje sięFotoGłogów

Koncert charytatywny Space of Grace dla głogowianki Honoraty, która walczy z nowotworem [ZDJĘCIA]3 min na czytanie

Koncert charytatywny Space of Grace dla głogowianki Honoraty, która walczy z nowotworem [ZDJĘCIA] 2

W niedzielny wieczór kościół Chrześcijan Baptystów przy ul. Chopina w Głogowie wypełnił się dobrą energią. – Zespół gospel sam ze swojej inicjatywy zaproponował, że chcieliby zagrać koncert charytatywny na rzecz któregoś z naszych podopiecznych. Pani Honorata teraz najbardziej potrzebuje wsparcia – mówi Anna Mazurkiewicz z Głogowskiego Stowarzyszenia Otwarte Drzwi.

Dodaje, że na subkontach każdego z dzieci jest trochę pieniędzy, a na koncie pani Honoraty zero. Dodaje, że głogowianka potrzebuje pieniędzy na leczenie i rehabilitację, na suplementy niezbędne przy przyjmowaniu chemii. – Kościół Chrześcijan Baptystów daje salę, daje energią, dobre słowo, zespół daje swój talent i my dajemy puszkę – mówi pani Anna. Uczestnicy koncertu mogli wesprzeć leczenie pani Honoraty wrzucając do puszki. Przy wejściu do kościoła stały stoły z ciastami, upieczone przez znajomych pani Honoraty i zawsze gotowych do pomocy przyjaciół stowarzyszenia.

Radoxim 5

– Dziękujemy bardzo, to niesamowity spontan, który w tydzień udało się załatwić. Liczymy na odruch dobrego serca – dodaje pani Anna. – Cieszę się bardzo , że przyszliście tak licznie, aby usłyszeć tak wspaniały chór Space of Grace – zapowiedział pastor Zbigniew Wierzchowski dodając, że to kolejny występ zespołu w tym kościele, a za każdym razem jest to przeżycie duchowe, muzyczne, refleksyjne. I zespół jak zwykle zaśpiewał piękny koncert z udziałem solistów.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się