Koniec kryzysu? Druga wygrana, ważne punkty na koncie

16:42, 13.02.2021 Mateusz Komperda Aktualizacja: 16:42, 13.02.2021

Szczypiorniści KS SPR Chrobrego Głogów mają prawo do radości - wygrali drugi mecz z rzędu w PGNiG Superlidze, by odbić się w tabeli. Dziś (13.02.) pokonali na wyjeździe Stal Mielec. Był to zacięty pojedynek, wyrównany, który toczył się bramka za bramkę. Na przerwę jednak to miejscowi schodzili z bramką zaliczki 14:13.

Później ich przewaga rosła. W 50. minucie prowadzili już 23:19. Głogowianie włączyli drugi bieg, powalczyli i wywalczyli zwycięstwo w ostatniej minucie, gdy rzut karny na bramkę zamienił Marcel Zdobylak - zwycięstwo 26:27. Styl gry? W tym momencie to mało ważne, bo najważniejsze są tak cenne punkty.

Chrobry: Stachera, Krzywicki, Grabowski 5, Zdobylak 8, Warmijak, Sadowski 2, Klinger 1, Babicz, Przysiek 1, Marszałek, Tilte 1, Orpik 3, Jamioł 2, Dereviankin, Krzysztofik 1, Bekisz 3.