Koniec sławskiego brydżu. Walczyło ponad 300 zawodników z całej Polski

07:48, 06.07.2021 Mateusz Komperda Aktualizacja: 07:48, 06.07.2021

64. Międzynarodowy Kongres Brydżowy przeszedł do historii. W tym roku wprowadzili klasyfikację kongresową, w której walczyło ponad 300 zawodników.

Wygrała para Dominik Filipowicz i Jacek Ciechomski. Dla 10 najlepszych zawodników organizator przewidział nagrody finansowe. W klasyfikacji wczasowej, w której zmierzyło się 100 brydżystów, zwyciężyło małżeństwo Agata i Kuba Kowalowie. W trakcie sławskiego kongresu odbyło się prawie 30 turniejów. Bardzo ważnym był turniej rangi mistrzostw Polski par seniorów, który wygrali Tadeusz Masłowski (Sława) oraz Sławomir Polak. Ponadto w trakcie tegorocznego kongresu został reaktywowany bardzo popularny wcześniej Drużynowy Puchar Lata. Wygrała para pod nazwą Sfora Cibora.