Dzieje sięFotoGłogówMiss myGłogów 2020

Korona dla Pauliny Lisieckiej! Poznaliśmy najpiękniejsze dziewczyny w konkursie Miss MyGlogow 20206 min na czytanie

1

Były wielkie emocje i trochę stresu. Trzy laureatki – Paulina Lisiecka, Klaudia Spiesz i Angelika Guzek – czekały na końcowe rozstrzygnięcia. Gala Miss MyGlogow 2020 odbyła się w Wędzarni Staromiejskiej na Starym Mieście. Kciuki trzymali najbliżsi, całe rodziny. I gdy nadszedł kulminacyjny moment…

Piękna korona była tylko jedna. Przez ostatnie tygodnie walczyło o nią wiele dziewczyn z powiatów głogowskiego i polkowickiego. W dwóch etapach, bo po tym pierwszym do finału awansowała dziesiątka. Były sesje zdjęciowe na Bulwarze Nadodrzańskim i u naszych sponsorów, którzy wsparli ten projekt. Jak się okazuje zakończony ogromnym sukcesem. Nie ma co ukrywać – oddaliście kilkanaście tysięcy głosów poprzez ankietę na portalu MyGlogow, wypełniając kupon w gazecie Głos Głogowa – Tygodnik Lokalny, a także wysyłając SMS-y. Jesteście wspaniali!

Radoxim 5

One potrzebowały waszego wsparcia i takie otrzymały. Podczas uroczystej gali poznaliśmy miss – tytuł Miss MyGlogow 2020 zdobyła Paulina Lisiecka o długich i czarnych włosach, która uzbierała w sumie 6216 punktów. Nie spodziewała się takiego sukcesu. Łza zakręciła się w oku, a wygranej z całego serca gratulowała jej babcia wręczając bukiet kwiatów. – Dla mnie to była wspaniała przygoda. Na pewno te chwile zostaną w mojej pamięci na zawsze. Korona jest wspaniała, trochę ciężka. Trzeba przyznać, że konkurs był zacięty. Gratuluje pozostałym dziewczynom za udział i walkę – mówiła zaraz po odebraniu nagród.

Tytuły wicemiss MyGlogow 2020 zdobyły kolejno Klaudia Spiesz (4183 punkty) oraz Angelika Guzek (2202 punków). Obie równie szczęśliwe i piękne. – Dla mnie to była spontaniczna decyzja. Szczerze mówiąc, to do udziału w konkursie namówił mnie przyszły teściu i narzeczony. Bardzo mocno mnie dopingowali. Jestem i wdzięczna za to z całego serca – cieszyła się Klaudia.

– Nieważne, które miejsce zajęliśmy, bo liczyła się dobra zabawa. Czy wystartuję jeszcze kiedyś w jakimś konkursie miss? Nie wiem. Dla mnie było to przede wszystkim cenne doświadczenie – dodawała Angelika.

A było o co walczyć, bo pula nagród rzeczowych i voucherów wyniosła aż 9000 zł dla trzech najpiększniejszych z naszego regionu. Oczywiście wszystkim serdecznie gratulujemy!
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się