Dzieje sięPrzemkówRegion

Krawczonek dyrektorem “Leśnej Górki” w Przemkowie1 min na czytanie

Krawczonek dyrektorem "Leśnej Górki" w Przemkowie

Paweł Krawczonek został dyrektorem “Leśnej Górki” w Przemkowie, czyli placówki przekształconej z Domu Wczasów Dziecięcych. Jest animatorem kultury, muzykiem i nauczycielem wywodzący się z Przemkowa. Głogowianie kojarzą go z pięknych koncertów w kawiarni Meryk, gdzie grywa na saksofonie.

-Biorąc pod uwagę posiadane kwalifikacje i doświadczenie zawodowe oraz zaprezentowaną koncepcję prowadzenia Centrum Aktywności „Leśna Górka” w Przemkowie, Zarząd Powiatu Polkowickiego uznał, iż kandydatura Pana Pawła Krawczonka na stanowisko dyrektora daje gwarancję prawidłowej realizacji zadań statutowych placówki, jakie założono. Zależy nam na rozwoju tego miejsca i na odkryciu na nowo jego potencjału, a do tego potrzeba dobrego menadżera i wzajemnej współpracy – zaznaczył Kamil Ciupak, starosta polkowicki.

Radoxim 5

Paweł Krawczonek od wielu lat pracuje przy organizacji Top Art Festival dla dzieci i młodzieży we Włoszech, Chorwacji, Hiszpanii. Współpracował także z Domem Wczasów Dziecięcych w Przemkowie przy organizacji wypoczynku letniego i zimowego. Jest znanym w regionie muzykiem, a także pszczelarzem.

RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się