Dzieje sięGłogów

Krzysztof Sadowski nie jest już prezesem legnickiej strefy ekonomicznej1 min na czytanie

Krzysztof Sadowski nie jest już prezesem legnickiej strefy ekonomicznej

Krzysztof Sadowski, były rzecznik prasowy prezydenta Głogowa Jana Zubowskiego, w ostatnim czasie był prezesem zarządu spółki Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomiczne. Wczoraj (1.02.) poinformował, że zmienia pracę.

– Wszystkim przedsiębiorcom, samorządowcom, kierownictwu i pracownikom ministerstw nadzorujących i wspierających strefę, akcjonariuszom, kolegom z pozostałych stref, a przede wszystkim zarządowi, radzie nadzorczej i załodze LSSE S.A. – dziękuję za minione lata bardzo intensywnej współpracy! Była to dla mnie wielka przyjemność, okazja do rozwoju osobistego i zawodowego oraz możliwość podjęcia odważnych wyzwań i realizacji, wraz z Państwem, wielu bardzo ciekawych projektów – napisał Sadowski.

Radoxim 3

Wyliczał, że w okresie ostatnich pięciu lat zatrudnienie u przedsiębiorców prowadzących działalność na obszarze zarządzanym przez LSSE zwiększyło się o ponad 5000 osób (osiągając poziom niemal 17 tys. pracowników), a strefowi przedsiębiorcy zainwestowali w tym czasie około 3 mld złotych, przekraczając w ten sposób poziom 10 mld złotych nakładów inwestycyjnych. Teraz będzie prezesem INOVA Centrum Innowacji Technicznych sp. z o.o., należąca do Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź.
RED
fot. K. Sadowski/FB

Ogłoszenie na Facebooku dla UE! Musisz się zalogować, aby przeglądać i publikować komentarze na FB!
Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się