PęcławRegion

Ksiądz Sebastian Kluwak organizuje pielgrzymkę rowerową z Białołęki do Grodowca1 min na czytanie

Ksiądz Sebastian Kluwak organizuje pielgrzymkę rowerową z Białołęki do Grodowca

Ksiądz Sebastian Kluwak, proboszcz parafii w Białołęce pod Głogowem, niedawno kupił sobie używany rower i tak mu się spodobało, że teraz innych chce zachęcić. aby wsiedli na jednoślady. Zaprasza wszystkich do udziału w pierwszej pielgrzymce rowerowej, którą organizuje w sobotę.

Księdz Sebastian Kluwak kupił sobie używany rower. Jeździ nim po parafii, do Pęcławia, Wojszyna i Czerńczycy. – Ludziom się to podoba, a mnie także – mówi proboszcz. Tak się spodobało, że postanowił po raz pierwszy zorganizować pielgrzymkę rowerową z Białołęki do Grodowca, do której zachęca wszystkich parafian i nie tylko. Zaprasza także do udziału wszystkich chętnych.

Radoxim 5

Start w sobotę 13 czerwca o godz. 9 spod kościoła Matki Bożej Bolesnej w Białołęce. Dalej pielgrzymka będzie przejeżdżała przez Pęcław, a następnie Czerńczyce, Retków i Starą Rzekę. – To pierwsza organizowana przeze mnie pielgrzymka rowerowa. Mam nadzieję, że pogoda dopisze – ksiądz codziennie sprawdza prognozy. – 16 kilometrów to nie jest dużo. Zachęcam wszystkich i zapraszam – mówi ksiądz Sebastian Kluwak, zachęcając, aby swój trud tym razem ofiarować Bogu i podziękować mu choćby za to, że ominął nas wirus.
RED

Zobacz inne

Więcej w Pęcław