Dzieje sięFotoGłogów

Ktoś na śmietnik wyrzucił… samochód. Mieszkańcy bloku w Głogowie mają już dość widoku spalonego tico na podwórku2 min na czytanie

Ktoś na śmietnik wyrzucił... samochód. Mieszkańcy bloku w Głogowie mają już dość widoku spalonego tico na podwórku

W wielu blokach w Głogowie pojawiła się właśnie informacja, że prosi się o wystawienie śmieci wielkogabarytowych. Podatny jest termin, do którego trzeba to zrobić, a pracownicy zabiorą śmieci za darmo. W ramach umowy z miastem.

Trudno sobie jednak wyobrazić, że przyjadą i załadują na śmieciarkę… samochód. Co prawda nie największy, bo to zaledwie tico i do tego spalone, ale jednak to raczej niemożliwe. I tak tico od wielu miesięcy stoi nieopodal garaży blisko podwórka Wspólnoty Mieszkaniowej Piastowska 1-3 w Głogowie. Stoi i straszy. – Mamy już dość tego widoku. Dlaczego nikt z tym nic nie robi – denerwują się mieszkańcy i proszą o interwencję.

Samochód stoi tuż przy śmietniku GPK Suez w pobliżu szkoły samochodówki. To taki paradoks, choć wiadomo, żeby nawet najlepsi mechanicy nic by z tym autem akurat nie zdziałali.

To totalny złom i tylko złom, ale widać nikomu nie opłaca się go dostarczyć do PSZOK-u albo nawet na złom, żeby zarobić parę groszy. Może ten artykuł zmobilizuje złomiarzy. Bo jak nie, to jego zutylizowanie uderzy po kieszeniach właścicieli terenu.

A teren oznaczony jest jako prywatny i znajduje się przy garażach koło samochodówki. W poniedziałek poprosimy o interwencję w tej sprawie miasto, GPK Suez i policję. Do tematu wrócimy.

RED 

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się