Dzieje sięGłogów

Kuratorium skontroluje Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie. To efekt nagannego zachowania jednego z uczniów1 min na czytanie

Uczeń przystawił nauczycielowi broń do głowy. A potem jeszcze z niego drwił. Teraz przeprasza, bo był to „głupi żart”

Jak informuje Kuratorium Oświaty we Wrocławiu dyrektor Zespołu Szkół Politechnicznych w Głogowie poinformował, że udzielił nagany uczniowi, który wymierzył atrapę pistoletu w stronę nauczyciela. Pisaliśmy o tym: TUTAJ. Z informacji przekazanych przez dyrektora wynika, że uczeń przeprosił nauczyciela, a przeprosiny zostały przyjęte. Dyrektor o sprawie poinformował też policję. Na tym jednak nie koniec sprawy.

– Po feriach przez pracowników merytorycznych kuratorium oświaty zostanie przeprowadzona kontrola w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa uczniom i nauczycielom w czasie zajęć organizowanych przez szkołę – zapowiada Krystyna Kaczorowska, rzecznik prasowa kuratorium.

Radoxim 3

Paweł Korzeń, dyrektor szkoły, uważa, że uczeń do tej pory nie sprawiał większych problemów wychowawczych. – Wiemy, że to ambitny młody człowiek, który angażuje się na co dzień w akcje charytatywne i społeczne, jest też kibicem Chrobrego Głogów, lokalnym patriotą – mówi. Mając nadzieję, że do podobnej sytuacji w szkole już nigdy nie dojdzie.
RED

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się