Dzieje się

Licytacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w klubie Mayday!5 min na czytanie

Licytacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w klubie Mayday! 4

W całej Polsce, także w Głogowie, już po raz 31. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tego roku finał odbędzie się w niedzielę, 29 stycznia ale wczoraj (14.01.) w klubie Mayday mieliśmy przedsmak nadchodzącego finału.

Zainteresowani mieli szansę posłuchać niezwykłych wykonawców i darować pieniądze na licytacji WOŚP, przy okazji zdobywając piękne upominki. Ale liczył się gest! W tym roku pieniądze zbierane będą na sprzęt, który ma ratować pacjentów cierpiących na sepsę. Koncert trwał przez 4 godziny od godz. 18.

Na scenie wystąpili między innymi Amelia Miziewicz, Atrament/elektro, Paweł Sznajder z zespołem, którzy zaśpiewali m.in. „Chwile jak te” Kamila Brdnarka, Pracownia 06, Horacy & Dżentelmeni, cHMURa oraz duet Kit, czyli wokalistka Kinga Sawicka i gitarzysta Dawid Mrówka, którzy zaprezentowali utworu „Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości” i „Dziś późno pójdę spać”.

– Kwoty licytacji zaczynają się od 1 zł. Licytowaliśmy naprawdę piękne skarby, również z ubiegłych lat. To między innymi koszulki, zawieszki i vouchery, ale też płyty muzyczne, a nawet te winylowe – mówi Agnieszka Lewandowska, szefowa sztabu WOŚP przy Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie. – Nasze najcenniejsze licytacje: płyta Dezerter, voucher Trening Stronghold, płyty Stevie Wonder i Roślina. Razem zebraliśmy 4389,44 zł! Dziękujemy za waszą dobroć!

RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się