Edukacja Głogów

Lingua-Expert Instutut Języków obcych Najlepsze kursy językowe w Głogowie3 min na czytanie

Lingua-Expert Instutut Języków obcych Najlepsze kursy językowe w Głogowie

Lingua-Expert Instytut Języków Obcych to szkoła językowa, która już od ponad 5 lat bardzo aktywnie działa na terenie Głogowa i okolic. Jako jedyna szkoła oferuje nauczanie aż w sześciu różnych językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim oraz japońskim.

Prowadzimy kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C2. Oferujemy zajęcia w małych kameralnych grupach 4-8 osobowych, oraz zajęcia indywidualne. Ponadto nasz instytut przygotowuje dzieci oraz młodzież do egzaminu klas 8 oraz do egzaminu maturalnego. W ofercie można również znaleźć kurs przygotowujący do egzaminów zewnętrznych z języka angielskiego typu FCE, CAE oraz z języka niemieckiego typu ZD. Szczególnie polecamy kursy biznesowe dla firm z możliwością dojazdu do klienta lub siedziby firmy.

Nauczając dzieci, młodzież i dorosłych już od wielu lat zdajemy sobie sprawę, że jedną z najtrudniejszych umiejętności językowych jest umiejętność mówienia w języku obcym. Jest to kompetencja, która bardzo często przychodzi nam najpóźniej, dopiero w kolejnych latach nauki. Jesteśmy również świadomi, że zajęcia prowadzone w dużych grupach, nie zawsze dają możliwości rozwinięcia wszystkich umiejętności językowych, szczególnie jeśli chodzi o mówienie. Dlatego w naszej szkole stawiamy przede wszystkim na metodę komunikacyjną opartą w dużej mierze na konwersacjach w wybranym języku. Oczywiście nie pomijamy pozostałych umiejętności, które są również niezbędne do komunikacji, takich jak: czytanie, słuchanie, pisanie, oraz wykorzystanie zasad gramatyki w praktyce.

Poza doborem odpowiednich metod, równie starannie dobieramy naszych lektorów. Poza tym, że posiadają wymagane kompetencje do nauczania, są to osoby energiczne, kreatywne, które wykonują swój zawód z radością. Nasi lektorzy to osoby, które aktywnie biorą udział w szkoleniach z najnowocześniejszych metod nauczania. Tylko dzięki takiemu połączeniu, jak miła i przyjazna atmosfera oraz dobór odpowiednich materiałów aktywizujących, możemy być pewni, że nasi kursanci w przyszłości osiągną sukces językowy.

W tym roku szkolnym mamy dla naszych stałych oraz nowych klientów niespodziankę. Miło nam poinformować, że nasze grono nauczycielskie zostanie poszerzone w tym roku o native speakera. Nadine Clarke pochodzi z Jamajki i posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Cieszymy się bardzo, że nam zaufała i zdecydowała się na współpracę właśnie z naszą szkołą. Jesteśmy przekonani, że zajęcia z native speakerem będą cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Poza szeroką ofertą kursów językowych Lingua-Expert organizuje również całodniowe półkolonie letnie i zimowe. Podczas takich półkolonii dzieci uczą się języków obcych, biorą udział w kreatywnych warsztatach, eksperymentach oraz korzystają z wielu atrakcji dostępnych na terenie miasta. Co więcej, organizujemy również letnie obozy językowe nad morzem. Zapisy na letni obóz rozpoczynają się już we wrześniu i oferta jest skierowana nie tylko do naszych kursantów, ale również do wszystkich dzieci z Głogowa i okolic. Nie czekaj i zapisz się do nas już dziś! Zapraszamy!

Głogów, al.Wolności 11/1

tel. 76 766 53 37, 691 039 808

www.lingua-expert.com

Zobacz inne