Sport

Machaj gol! Długo czekaliśmy na taki mecz1 min na czytanie

Machaj gol! Długo czekaliśmy na taki mecz

Piłkarze Chrobrego Głogów pokonali Stomil Olsztyn 3:0. W 33. minucie pierwszą z bramek zdobył Mateusz Machaj. Lider pomarańczowo-czarnych wykorzystał rzut karny. To był bardzo ważny moment – Machaj z przytupem w końcu wrócił po długiej kontuzji.

Kolejne bramki wpadły w drugiej połowie a na listę strzelców wpisywali się Mikołaj Lebedyński oraz Maksymilian Banaszewski.

To było trzecie zwycięstwo w tym sezonie Chrobrego Głogów. Niezwykle ważne dla układu tabeli Fortuny 1.ligi. Na razie Chrobry w tabeli jest 13 i wyprzedza Stomil dwoma punktami.

Chrobry: Bieszczad – Ilków-Gołąb, Michalec, Juraszek (46 Stolc), Oleksy, Banaszewski (78 Piotrowski), Cywka, Kolenc, Bryła (74 Piła), Machaj (70 Ziemann), Lebedyński (78 Kowalczyk).