Machaj gol! Długo czekaliśmy na taki mecz

20:26, 13.11.2020 Mateusz Komperda Aktualizacja: 20:27, 13.11.2020

Piłkarze Chrobrego Głogów pokonali Stomil Olsztyn 3:0. W 33. minucie pierwszą z bramek zdobył Mateusz Machaj. Lider pomarańczowo-czarnych wykorzystał rzut karny. To był bardzo ważny moment - Machaj z przytupem w końcu wrócił po długiej kontuzji.

Kolejne bramki wpadły w drugiej połowie a na listę strzelców wpisywali się Mikołaj Lebedyński oraz Maksymilian Banaszewski.

To było trzecie zwycięstwo w tym sezonie Chrobrego Głogów. Niezwykle ważne dla układu tabeli Fortuny 1.ligi. Na razie Chrobry w tabeli jest 13 i wyprzedza Stomil dwoma punktami.

Chrobry: Bieszczad - Ilków-Gołąb, Michalec, Juraszek (46 Stolc), Oleksy, Banaszewski (78 Piotrowski), Cywka, Kolenc, Bryła (74 Piła), Machaj (70 Ziemann), Lebedyński (78 Kowalczyk).