Dzieje sięGłogów

Mai zostały tylko dwa miesiące! Jeżeli nie będzie operacji to umrze. Rodzice błagają o pomoc1 min na czytanie

Mai zostały tylko dwa miesiące! Jeżeli nie będzie operacji to umrze. Rodzice błagają o pomoc

Maja Michocka (2 l.) z okolic Bytomia Odrzańskiego potrzebuje pilnie pomocy. Dziewczynka cierpi na wrodzoną wadę serca pod postacią CAVC – wspólnego kanału przedsionkowo-komorowego. Rodzice i przyjaciele przekazują nam tragiczne wiadomości.

– Tydzień temu odbyło się cewnikowanie serca. Niestety lekarze nie zdołali pomóc Mai. Po badaniach dostaliśmy informacje, że dziewczynce zostały dwa miesiące – informuje nas Tomasz Gołdyn, przyjaciel. Pan Tomasz pomaga, także zbiera pieniądze na leczenie. – Dodatkowo wytworzyło się wsteczne nadciśnienie płucne. Nasza córka ma dwa miesiące, jeśli do tego czasu nie przejdzie pilnej operacji umrze – dodają rodzice Mai. –Błagamy was o pomoc. Błagamy z całego serca – proszą.

Można jej pomóc na wiele sposobów. Na przykład rodzina zbiera pieniądze na leczenie w internetowej zbiórce: TUTAJ. Ale to nie koniec! Wyślij też SMS-a na numer 72365 o treści 0089508: koszt SMS to 2,46 zł. Przekaż 1 procent podatku na pomoc Mai: numer KRS 0000396361 (dopiskiem: cel szczegółowy 1% 0089508 Maja). Można również klikać w zielony kwadracik. Każdy odsłonięty obrazek to 10 groszy na zbiórkę dla Mai. O co chodzi? Sprawdź: TUTAJ. Na FB są też licytacje: TUTAJ.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się