Sport

Mamo, tato chcę być zdrowy! Zaplanowali wiele wydarzeń sportowych w trakcie lata1 min na czytanie

Mamo, tato chcę być zdrowy! Zaplanowali wiele wydarzeń sportowych w trakcie lata

– Mamo, tato chcę być zdrowy – to hasło kolejnej akcji Jerzego Górskiego i Kasi Grzywaczyk. Wspólnie zorganizują cztery ogródki aktywności fizycznej, gdzie na uczestników – czyli dzieci i ich rodziców – będzie czekało wiele atrakcji m.in. ścianka wspinaczkowa, tory przeszkód, triathlon na sucho czy pięciobój. Pierwszy z takich pikników w środę (13.07.) o godz. 16 na bulwarze Nadodrzańskim. Kolejne na placu zabaw przy ul. Keplera (27.07.), placu zabaw przy ul. Kołodzieja (10.08.) i finał ponownie na bulwarze (27.08.) – nocny finał połączony z bitwą kolorów. Wstęp na te wszystkie wydarzenia oczywiście jest bezpłatny.

– Chcemy pokazać, że rodzic może robić to wszystko także w domu – rano i popołudniu – zachęca do udziału rodziny Górski. Chcą dać przykład głogowianom, by oni później wspólnie w trakcie czasu wolnego również aktywnie spędzali te chwile z dzieźmi.

Radoxim 5

– Trzeba dawać wzorce dzieciom – to bardzo trudne zadanie w tych czasach. Rodzice przede wszystkim muszą uwierzyć w siebie – dodawała Kasia Grzywaczyk, która podkreślała słowo – rodzina. – Spędzicie z nimi wspaniałe chwile. Pokażemy wam jak się bawić. Najważniejszą nagrodą dla was będzie to, że spędzicie wspólnie czas, przytulicie się, przybijecie sobie piątkę. To będzie czas tylko dla was. Będziecie mogli powiedzieć sobie po prostu – mamo, tato kocham was – cieszy się.
RED

Zobacz inne

Więcej w Sport