Dzieje sięGłogów

Martyna Lesiuk została liderką Szlachetnej Paczki1 min na czytanie

Martyna Lesiuk została liderką Szlachetnej Paczki

– Sprawmy, by zbliżające się święta Bożego Narodzenia, były cudowne – Martyna Lesiuk została nową liderką akcji Szlachetna Paczka, która w Miejskim Centrum Wspierania Rodziny będzie organizowana po raz czwarty. Zachęca głogowian, by zostali wolontariuszami, ale i darczyńcami, bo wiele rodzin czeka na pomoc. – Rodziny można zgłaszać do końca miesiąca w MCWR – dodaje.

Pierwszy raz będzie koordynowała taką akcją i wie, że dla niej – jak i osób w to zaangażowanych – to duże wyzwanie. – Uważam, że ubiegła akcja się udała. Jestem osobą oddaną i chętną do niesienia innym pomocy. Wiem też co nas czeka – wspólnie możemy zrobić wielkie rzeczy – przekonuje Martyna.
Oczywiście finalnym etapem akcji będzie tzw. weekend cudów. Wtedy wszystkie paczki trafią do potrzebujących. A trzeba przyznać, że tych w czasie kryzysu, przybywa.

Radoxim 5

– I zmieniają się również ich potrzeby. Często proszę o te podstawowe produkty – przede wszystkim żywność długoterminową. Zdajemy sobie sprawę z tego, że rosnące koszty związane z utrzymanie mieszkania lub zakupami w sklepach, odbijają się na naszych domowych budżetach – zwraca uwagę. Zostań więc wolontariuszem i darczyńcą Szlachetnej Paczki i odwiedź MCWR.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się