Artykuł Informacyjny

Masło w promocji: w których sieciach handlowych kupisz je najtaniej?4 min na czytanie

Masło w promocji: w których sieciach handlowych kupisz je najtaniej?
Block of fresh Butter, dairy farm products. White wooden background.Top view. Copy space.

Masło to produkt powszechnie wykorzystywany podczas przygotowywania posiłków. Niestety cena tego produktu stale rośnie. Bycie na bieżąco z ofertą pobliskich sklepów umożliwia zaoszczędzenie sporej sumy pieniędzy. W jaki sposób znaleźć ten produkt w atrakcyjnej cenie nie spędzając mnóstwa czasu? Na jakie masła najpopularniejsze sieci sklepów oferują najlepsze promocje? Odpowiedź na te i inne pytania dotyczące promocji na masło można znaleźć w tym artykule.

Cena masła – jak bardzo podrożał ten produkt?

W ostatnim czasie inflacja jest coraz bardziej odczuwalna dla portfeli Polaków. Wśród produktów, których cena znacznie wzrosła w ostatnim czasie, można wymienić podstawowe produkty spożywcze używane na co dzień w naszym kraju. Dane z ostatnich miesięcy wskazują, że znacznie wzrosła cena masła. W czerwcu wzrost tej wartości wynosił, aż 48%. Biorąc uwagę rok 2021, cena tego produktu wzrosła na przestrzeni miesięcy o ponad 70%.

Masło – wykorzystanie tego produktu w kuchni

Masło w Polsce można uznać za produkt podstawowy. Oprócz tego produkt ten jest niezwykle przydatny podczas przygotowywania dań kuchni francuskiej, jak i śródziemnomorskiej. Masło to ważny dodatek do wypieków takich, jak babeczki czy ciasta, ale również produkt stanowiący składnik kremów, ale również jako produkt, na którym smaży się takie potrawy, jak m.in. jajecznica czy krewetki. Masło urozmaica również smak wiejskiego chleba. Stanowi ono podstawę do przepysznej kanapki. Smarując chleb tostowy masłem, można uzyskać przepyszne grzanki. Na maśle można również przyrządzić przepyszne pączki. Masło palone to doskonałe urozmaicenie zarówno obiadów, jak i dań na słodko, jak m.in. pierogi ze śliwkami lub przepyszny sernik zawierający ten dodatek. To wszystko za sprawą charakterystycznego lekko orzechowego aromatu.

Masło w promocji – jak znaleźć najkorzystniejsze okazje?

Coraz wyższe koszty masła, które muszą ponosić konsumenci, sprawia, że są oni coraz bardziej chętni do korzystania z okazjonalnych ofert, a także korzystnych promocji. Aby znaleźć tanie masło, warto skorzystać ze strony Gazetkowo.pl. Dzięki niej użytkownicy mają szanse znaleźć najkorzystniejsze okazje w najpopularniejszych sieciach w całej Polsce w bardzo krótkim czasie. Gazetkowo.pl to możliwość zapoznania się z ofertą takich sklepów jak Biedronka, Lidl, Kaufland, Carrefour, Lewiatan, czy Auchan.

Masło – gdzie można kupić ten produkt w okazjonalnej cenie?

Chcąc kupić masło w korzystniej cenie, warto przyjrzeć się ofercie Biedronki. Można tam znaleźć korzystne promocje zwłaszcza w przypadku zakupu kilku tych produktów jednocześnie. Oferowana przez sieć Biedronka gazetka promocyjna umożliwia zapoznanie się z najlepszymi promocjami. W korzystniej cenie można znaleźć m.in. Masło Mleczna Dolina. Obecnie warto zapoznać się również z ofertą sklepu ALDI. W promocji można znaleźć m.in. masło extra marki MILSANI z 20% rabatem. Korzystne ceny są również w Carrefourze. Klienci mogą nabyć tam, nie wydając sporej sumy pieniędzy m.in. masło klarowane, osełka, a także Masło ekstra Łaciate. Z kolei makro oferuje korzystną ofertę na takie produkty Masło Ekstra Mazurski Smak, a także Mlemix Zambrowski. W Lidlu warto zwrócić uwagę na promocje na masło Ekstra Pilos, a także Masło z Polskiej Mleczarni. Odwiedzając Stokrotkę, warto zwrócić uwagę na masło śmietankowe łosickie.

Zobacz inne