Sport

Mateusz Januszewski: Chciałbym zostać w SPS Chrobrym Głogów1 min na czytanie

Mateusz Januszewski: Chciałbym zostać w SPS Chrobrym Głogów

Mateusz Januszewski (28 l.),libero, deklaruje, że mimo spadku chciałby kontynuować swoją karierę w SPS Chrobrym Głogów. Jeszcze nie wiadomo, kto zostanie, a kto nie. Konkretów nie ma, ale są tacy, którzy mówią „tak”. Wśród nich Mateusz Januszewski, libero. – Bardzo mi się tutaj podoba – nie ukrywa.

– Problemów w tym sezonie nie brakowało, ale nic dziwnego – w ligę weszliśmy z marszu – tłumaczy Januszewski, który mimo tego nie zniechęcił się do Chrobrego. A wręcz przeciwnie, bo chciałby tutaj kontynuować swoją karierę.

– Druga liga to za niskie progi? Myślę, że nie, ale mam ambicje i chciałbym coś tutaj jeszcze ugrać. Chciałbym wygrywać mecze, powalczyć o awans – zapowiada. Tak jak to było chociażby w Czarnych Katowice, gdzie wywalczył najpierw awans do 1.ligi, a potem do Plusligi. – Oczywiście tam nie było większych szans na grę, bo skład niemal cały się zmienił – wspomina. Trafił do KPS Siedlce występującego w 1.lidze.

– W Głogowie podoba nam się, bo jest dobra atmosfera dla sportu i kibice. Poza tym mamy dość blisko do rodzinnego domu z czym w przeszłości były problemy – dodaje.

Nasze miasto przypadło także do gustu żonie Edycie. Mają małego synka. – Mam nadzieję, że wkrótce wszystko się wyjaśni – mówi libero, który szybko stał się ulubieńcem trybun.

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Sport