Dzieje sięGłogów

Miasto sprzedaje dwie działki pod budowę domków na Brzostowie1 min na czytanie

Miasto sprzedaje dwie działki pod budowę domków na Brzostowie

Obie działki wystawiane na sprzedaż w przetargu działki są położone przy ul. Cedrowej, w pobliżu ul. Lipowej. Jedna ma powierzchnię 647 mkw. i cenę wywoławczą 100 tys. zł netto. Jej przeznaczeniem jest zabudowa mieszkaniowo-usługowa. Druga z działek ma pow. 933 mkw. i cenę wywoławczą 140 tys. zł, przeznaczenie na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działki leżą na terenie po byłych ogródkach działkowych.

Pozostały na nich typowe elementy urządzenia krajobrazu, jak drzewa, ogrodzenia czy altany ogrodowe. Działki są zlokalizowane w strefie ścisłej ochrony konserwatorskiej „A”, więc wszelka działalność budowlana wymaga pisemnego zezwolenia Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Przetargi odbędą się 16 marca od godz. 12 w Sali Rajców w ratuszu. Miasto wystawia też na sprzedaż garaż przy ul. Kasztanowej, o pow. użytkowej 16,50 mkw. z udziałem w prawie własności nieruchomości wspólnej i w prawie użytkowania wieczystego działki o pow. 2940 mkw. Garaż jest położony w budynku zawierającym 59 odrębnych boksów.

Radoxim 5

Ten sprzedawany nie ma instalacji elektrycznej i kanału rewizyjnego. Cena wywoławcza – 25 tys. zł netto. Przetarg odbędzie się 23 marca w urzędzie miejskim w Głogowie. Do wylicytowanych cen będzie doliczony 23 proc. podatek VAT.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się