Dzieje sięGłogów

Międzynarodowy sukces Vanessy Szanter!1 min na czytanie

Międzynarodowy sukces Vanessy Szanter!

Vanessa Szanter to młoda wokalistka Studia Talentów MOK w Głogowie, której talent doceniono również na Międzynarodowym Festiwalu „SUPER STAR 2022” w Batumi.

Vanessa dała się już poznać głogowianom, w ostatnim czasie można było ją usłyszeć m.in. podczas Dni Głogowa czy Dnia Hutnika, gdzie wystąpiła z towarzyszeniem Dziubek Band supportując Kamila Bednarka i Ewelinę Lisowską. Teraz kolejny sukces odniosła na Międzynarodowym Festiwalu ,,SUPER STAR- 2022” w Batumi:

– Zaledwie kilka dni spędzonych w tym kraju a tyle emocji, wzruszeń, radości i pięknych chwil  jestem przeszczęśliwa. Miałam przyjemność wziąć udział w Międzynarodowym Festiwalu ,,SUPER STAR- 2022” w Batumi podczas którego zdobyłam Super Grand Prix za utwór Skyfall oraz Grand Prix za utwór – A to co mam – opowiada Vanessa Szanter.

Uczestnikami Festiwalu były takie kraje jak: Armenia, Białoruś, Gruzja, Kazachstan, Ukraina i Polska.

Kolejnym dużym doświadczeniem podczas pobytu w Gruzji było sympozjum, w którym Vanessa wzięła udział, gdzie zaprezentowała swoje autorskie single i zdobyła kolejne nagrody:

– Zdobyłam nagrodę za THE BEST AUTHOR SONG’S SINGER oraz zostałam zaproszona przez jednego z Jury Zurab Bilanishvili na jego  Międzynarodowy Festiwal Sztuki ,,BATUMI WAVE – 2022” oddany pokojowi na Ukrainie – dodaje Vanessa.

Festiwal również odbył się w Teatrze w Batumi i tam z piosenką ,,Skyfall” młoda głogowianka otrzymała Grand Prix.
RED

źródło: DGL News

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się