Dzieje sięGłogów

Mieli rany… dosłownie wszędzie. Są wyniki sekcji zwłok zamordowanych mężczyzn z Kotli1 min na czytanie

Trwają oględziny miejsca tragedii. Mieszkańcy: Nie możemy w to uwierzyć [ZDJĘCIA] 5

Sekcja zwłok dwóch mężczyzn zabitych w Kotli wykazała, że zginęli od wielu ciosów ostrym narzędziem. Mieli rany dosłownie wszędzie, na klatce piersiowej, rękach, plecach, szyjach i głowach. Sekcja zwłok obu mężczyzn, których znaleziono w zeszłą środę (15.06.) w jednym z domów przy ul. Szkolnej w Kotli, została przeprowadzona w poniedziałek (20.06.).

Znamy jej wstępne wyniki. – Potwierdziła, że przyczyną zgonu są obrażenia w postaci ran kłutych i innych – powiedziała prokurator Lidia Tkaczyszyn, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Legnicy. U starszego z mężczyzn, 72 – latka, stwierdzono rany na klatce piersiowej, szyi, głowie i innych częściach ciała. Lekarz stwierdził, że zmarł z powodu ran kłutych klatki i szyi oraz wykrwawienia się. U młodszego mężczyzny w wieku 58 lat również stwierdzono wiele ran na całym ciele, kłutych i innych. Przyczyną jego zgonu były powikłania tych ran.

– Oczekujemy jeszcze na pisemną opinię biegłych – dodała prokurator Lidia Tkaczyszyn. Przypomnijmy, że w tej sprawie została zatrzymana 20 – letnia kobieta, wnuczka starszego z tych mężczyzn. Postawiono jej dwa zarzuty zabójstwa w zamiarze bezpośrednim oraz aresztowano tymczasowo na trzy miesiące.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się