Dzieje sięGłogów

Mieszkańcy nie mają dostępu do kontenerów. Proszą o pomoc1 min na czytanie

Mieszkańcy nie mają dostępu do kontenerów. Proszą o pomoc

Mieszkańcy bloku przy ul. Skłodowskiej-Curie zgłaszają problem. Nie mają dostępu do kontenerów. – Dwa z nich, te na szkło, są zastawione przez te na papier i plastik – interweniują.

Pani Halina (48 l.) napisała do nas i podesłała zdjęcia. Opowiada, że akurat dla niej nie jest to szczególnie uciążliwe, ale… – Ale są ludzie starsi oraz schorowani. Widzę, że chcieliby segregować odpady, ale nie mogą przecisnąć się do kontenerów – relacjonuje.

Dzwoniła, choć nie tylko ona, w tej sprawie do GPK Suez Głogów. – I do tej pory nic – martwi się dodając, że skoro wymaga się od mieszkańców segregacji, to należy też po prostu im do tego stworzyć odpowiednie warunki. – Może tutaj jest za mało miejsca na te wszystkie kontenery? – zastanawia się.

Rafał Sikora z GPG Suez Głogów potwierdza, że jeszcze dziś (29.05.) kontenery zostaną tak przestawione, aby każdy miał do nich dogodny dostęp. – Jeżeli chodzi o miejsce, gdzie stoją, to wskazuje nam takie zarządca nieruchomości – wyjaśnia. I tam tam trzeba kierować kolejne wnioski.
RED

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się