MKS Piast Głogów wygrał turniej przed własną publicznością

22:55, 26.02.2022 Grażyna Hanuszewicz Aktualizacja: 22:55, 26.02.2022
reo

W Szkole Podstawowej nr 10 odbył się ogólnopolski turniej minisiatkówki dziewcząt w kat. "dwójek" z okazji 50-lecia klubu MKS Piast Głogów - sekcja piłki siatkowej. W rozgrywkach udział wzięło 36 zespołów (14 klubów) z województwa : dolnośląskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. Turniej rozgrywany był na sześciu boiskach. Po pierwszej rundzie, zespoły zostały podzielone na 3 grupy, w każdej po 12 drużyn. Runda druga i trzecia pozwoliła wyłonić zwycięzców dzisiejszego turnieju. Każdy zespół rozegrał w łącznie 11 spotkań.

W sumie to około 100 zawodniczek. Na zakończenie turnieju wręczone zostały nagrody. Pierwsze trzy miejsca otrzymały dyplomy, puchary, medale oraz nagrody rzeczowe. Wszystkie pozostałe drużyny pamiątkowy dyplom i okolicznościowy medal. Każda zawodniczka otrzymała również worek sportowy z pamiątkowym logo z okazji 50-lecia klubu MKS Piast Głogów - sekcja piłki siatkowej. Co cieszy? To, że głogowianki wygrały te zmagania. Zdjęcia z turnieju: TUTAJ.