Dzieje sięFotoGłogówWideo

Młodzież Wszechpolska zorganizowała akcję w Głogowie. Rozdawała plakaty i zachęcała do tego, aby dbać o środowisko3 min na czytanie

Młodzież Wszechpolska zorganizowała akcję w Głogowie. Rozdawała plakaty i zachęcała do tego, aby dbać o środowisko 6

Kocham Polskę – przyjdź i odbierz plakat w Głogowie. Właśnie pod takim hasłem Młodzież Wszechpolska Głogów zachęca mieszkańców naszego miasta, ale nie tylko, do wzięcia udziału w tej kampanii. W tym roku organizatorzy przypominają o tym, że warto dbać o środowisko.

– Chcemy w ten sposób pokazać jak ważna jest dla nas miłość do naszej ojczyzny – mówiła Karolina, jedna z uczestniczek akcji. – Jest to nasza odpowiedź na komercyjne walentynki, które przede wszystkim skupione są na zysku i marketingu. Nasze plakaty są darmowe, a przekaz skierowany jest do każdego – dodawała.

Akcja Młodzieży Wszechpolskiej "Kocham Polskę"

Kocham Polskę – przyjdź i odbierz plakat w Głogowie. Właśnie takim hasłem Młodzież Wszechpolska zachęca mieszkańców naszego miasta, ale nie tylko do wzięcia udziału w tej kampanii. Wkrótce więcej o tej akcji.

Opublikowany przez MyGlogow.pl Niedziela, 16 lutego 2020

Co roku akcja ma jakiś motyw przewodni. – W tym skupiamy się na znaczeniu ekologii i dbania o przyrodę. Jest to bardzo istotny temat, zwłaszcza w obecnych czasach. Czasach, gdy oddychamy zatrutym powietrzem, spożywamy pożywienie produkowane na środkach chemicznych w zanieczyszczonej glebie. Zmiany zaczynajmy od siebie! Poprzez segregację odpadów, redukcję plastikowych opakowań czy zmniejszając zużycie wody i energii elektrycznej – wyjaśniała.

Udział w spotkaniu może wziąć każdy, a inicjatorów wydarzenia można spotkać dziś (16.02.) do godz. 16 na Starym Mieście oraz w jego okolicy.
RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się