my:GaworzyceRegion

Młodzież zapobiega pożarom – eliminacje powiatowe1 min na czytanie

Młodzież zapobiega pożarom - eliminacje powiatowe

Wczoraj (28.04.) w Szkole Podstawowej w Gaworzycach, odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej “Młodzież Zapobiega Pożarom”.

OSP Gaworzyce wspólnie z przedstawicielami Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Polkowicach, Szkoły podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Gaworzycach oraz gminy Gaworzyce, przeprowadziła eliminacje szczebla powiatowego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Radoxim 5

Po teście składającym się z 30 pytań wyłoniono zwycięzców w trzech kategoriach wiekowych. Warto zaznaczyć, że w kategorii II (szkoły podstawowe klasy V-VIII) odbyła się dogrywka, pomiędzy reprezentantką SP Szklary Dolne, a reprezentantką ZSP Przemków, ponieważ  uzyskały taka samą ilość punktów końcowych w teście (przedstawicielki walczyły o 2. miejsce). Zwycięzcy eliminacji będą reprezentowali Powiat Polkowicki na eliminacjach szczebla wojewódzkiego.

W pierwszej grupie wiekowej wygrał Mikołaj Sokalski z SP Parchów, w drugiej Oliwia Szczepańska z SP Parchów, a trzeciej Anna Mazur z ZS Chocianów.
RED

Zobacz inne

Więcej w my:Gaworzyce