Materiał partnera

Moja walka z nadwagą – Jak przytyłem piętnaście kilogramów?4 min na czytanie

Moja historia z nadwagą rozpoczęła się zaraz po ukończeniu liceum i po zdaniu matury. Był to czas w którym jak najszybciej chciałem, ale też musiałem rozpocząć pracę, aby utrzymać się w Warszawie. Niestety nie mogłem liczyć w tym przypadku na pomoc rodziców, więc priorytetem dla mnie było znalezienie jakiejkolwiek pracy, aby zacząć zarabiać pieniądze. Udało mi się przejść proces rekrutacyjny w agencji zajmującej się obsługą social media. Nawet nie wiedziałem do tej pory, że można zarabiać obsługując czyjeś konto na Facebooku. Praca była oczywiście w biurze, osiem godzin przy komputerze. Z racji, że potrzebowałem jak najwięcej pieniędzy aby zapłacić za czynsz, brałem również wszelkie nadgodziny i dodatkowe zadania. W efekcie każdego dnia spędzałem nawet kilkanaście godzin przy komputerze. Siedzący tryb pracy, a w konsekwencji i życia codziennego sprawił, że bardzo szybko przybierałem na wadze. Po roku czasu takiego trybu życia moja waga wskazywała już sto kilogramów przy 170 cm wzrostu.

Walka z nadwagą

Nadwaga odbijała się oczywiście na moim samopoczuciu. Nawet w najprostszych sytuacjach życiowych pojawiał się problem. Unikałem schodów ze względu na zadyszkę a problem sprawiało również sznurowanie butów. Rozpocząłem więc swoją walkę z nadprogramowymi kilogramami. Zacząłem w tym przypadku od prób biegania, jednak bardzo szybko zabrakło mi motywacji. Następnym krokiem było odmawianie sobie posiłków i próbowanie głodzenia się. Niestety jak możesz się domyślić to rozwiązanie było nie tylko nieefektywne ale również nie zdrowe.

Za poradą mojego znajomego zainteresowałem się więc ofertą https://eatfitcatering.pl/ w Warszawie i postawiłem na ich catering dietetyczny. Dieta pudełkowa zawsze kojarzyła mi się z takim samym jedzeniem złożonym jedynie z warzyw i owoców. Faktycznie catering pudełkowy składa się w głównej mierze z warzyw i owoców, ale jest również bogaty w mięso, ryby i chociażby ryż. Okazało się więc, że jedzenie pudełkowe wcale nie musi być nudne. Wręcz przeciwnie, jednym z największych atutów jakie posiada ten catering dietetyczny to właśnie różnorodność dań. Catering Warszawa to również ogromna wygoda. Po pierwsze, nie muszę już szykować kilku posiłków codziennie, stojąc po kilka godzin w kuchni. Od tej pory dieta pudełkowa z dostawą pod same drzwi sprawia, że zaoszczędziłem mnóstwo czasu. Nie muszę już wychodzić na miasto po to aby zrobić zakupy lub w poszukiwaniu jakichś smacznych posiłków. Dieta pudełkowa od EatFitCatering w stu procentach spełniła moje oczekiwania pod katem smaku. Udało mi się również osiągnąć wyznaczony wcześniej cel. W ciągu trzech miesięcy udało mi się zrzucić siedem kilogramów zbędnej i znienawidzonej tkanki tłuszczowej. Cieszę się bo wiem, że jest to dopiero początek mojej drogi ku osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Jestem pewien, że przy nadchodzącym lecie będę mógł już bez obaw pokazać się na plaży bez koszulki. Zdecydowanie będę polecał ten catering dietetyczny w Warszawie wśród swoich znajomych i wśród rodziny.

Zobacz inne