Sława

Na Jeziorze Sławskim wystartuje około 200 wędkarzy1 min na czytanie

Na jeziorze sławskim wystartuje około 200 wędkarzy

W najbliższy weekend (16/17.11.) na terenie ośrodka wypoczynkowego Wratislavia odbędą się V Ogólnopolskie zawody wędkarskie teamów „O Puchar jeziora sławskiego” organizowane przez Stowarzyszenie Lasy i Jeziora wspólnie z Gospodarstwem Rybackim w Sławie.

Start łodzi z plaży ośrodka w sobotę (16.11.) o godz. 8 i potrwają do godz. 15. Po zakończeniu wspólna kolacja, a więc grill, żurek, bigos, kiełbaski, kaszanka, grochówka natomiast o godz. 20 koncert zespołu rockowego i wspólna biesiada.

Radoxim 3

Niedziela (17.11.) zawody podobnie rozpoczynają się o godz. 8 i potrwają do godz. 15. A o godz. 16.30 ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród. Na uczestników czekają nagrody finansowe oraz rzeczowe w postaci sprzętu turystycznego i wędkarskiego. Ponadto wśród uczestników rozlosowana zostanie duża i okazała łódź wędkarska z przyczepą ufundowana wspólnie przez organizatora oraz firmę „Puchar” z Leszna.

– Na zawody można zgłaszać się nawet w sobotę przed samym startem. Pogoda zapewniona a na zawodników czeka bufet z jedzeniem oraz napojami przez cały czas trwania zawodów – powiedział nam Jacek Suplicki główny organizator zawodów. Przypomnijmy, że w majowych zawodach złowiono 203 szczupaki i 71 okoni. Największy szczupak miał 99 cm a okoń 35,2.
FED

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w Sława