Artykuł Informacyjny

Na plażę, w góry?
Ten wakacyjny sprzęt się nam przyda!
6 min na czytanie

Na plażę, w góry?Ten wakacyjny sprzęt się nam przyda! 13

Wakacje to czas na świetną zabawę – często, by taki to był radosny czas, potrzeba nam także dobrego sprzętu. Taki znajdziecie z pewnością w Media Markt w Galerii Głogów (ul. Poniatowskiego 12).
Jednym z nich jest głośnik Sony. – Najważniejsze jest to, że możemy go ze sobą zabrać dosłownie wszędzie – zapewnia Dawid Przespolewski, specjalista Media Marktu, że głośnik wykonany jest z specjalnego materiału odpornego na wodę czy piasek. – Gdy się zabrudzi, to wystarczy przetrzeć go wilgotną ścierką – mówi. Głośnik ma wydajną baterię – do 30 godzin. Posiada wbudowany akumulator, więc wystarczy go podłączyć do domowego gniazdka i po sprawie. Muzyki słuchać możemy dzięki wtyczce na USB lub łącząc się z telefonem komórkowym. Z daleka przypomina… torbę. Taką grającą torbę.

Takie cudowne chwile warto uwiecznić – od razu, w ciągu chwili. Zabierzcie ze sobą aparat Instax. – To taki mały aparat natychmiastowy, że wkładamy do niego kliszę i on po wykonaniu zdjęcia od razu nam je drukuje – wyjaśnia. – I możemy cieszyć się wspomnieniami bez wychodzenia do fotografa, by wywołać fotografie z tradycyjnego aparatu czy telefonu komórkowego – dodaje.

Na pewno na plażę warto zabrać ze sobą turystyczną przenośną lodówkę. Dopasowaną do naszych potrzeb i taką z którą będzie nam do twarzy – modną. Znajdziemy je w Media Markcie. – Na pierwszy rzut oka przyciąga swoim wyglądem – stylem retro – opowiada nam o zaletach tej lodówki Klaudia Chruściel, specjalistka ds. sprzedaży z działu AGD.

Piękne kolory to jednak nie wszystko. – To lodówka o pojemności 25 litrów, więc – aby łatwo to przeliczyć – pomieści około trzydziestu puszek z napojami – przybliża nam jej parametry. – Trzyma temperaturę do 24 godzin – całą dobę. Jak funkcjonuje? Wystarczy wsypać do środka lód lub wsadzić specjalne wkłady – dodaje. Lodówka jest lekka – waży około 1,5 kg, na wygodny i regulowanym pasku, więc jest poręczna. Cena? Niecałe 160 zł, ale warto dowiedzieć się także, że przy zakupie dużego sprzętu AGD o minimalnej wartości 1999 zł taką lodówkę dostajemy za symboliczną złotówkę.

Ci, którzy gorące dni spędzić muszą w domu, to warto zainwestować w klimatyzatory. – Nowoczesne i funkcjonalne – specjalistka Klaudia wyjaśnia, że taki sprzęt ma trzy podstawowe zadania. – Chłodzenie, oczyszczanie i osuszanie powietrza – wymienia. Klimatyzator sterowany jest na pilota – można nim sterować z dowolnego miejsca w naszym domu. Taki sprzęt wychłodzi nam znaczną powierzchnię, bo nawet do 35 mkw. – Dużą zaletą są tryby – na przykład nocny. Urządzenie jest ciche i z pewnością nie będzie nam przeszkadzało podczas snu. A tryb automatyczny sam dostosowuje odpowiednią temperaturę – zaznacza.

Alternatywą dla klimatyzatorów z pewnością są klimatory – wlewa się do niego wodę i nie ma potrzeby odprowadzenia powietrza na zewnątrz. – Do wody wkłada się wkłady chłodzące. Klimatory są też mniejsze i ładniej wkomponowują się w otoczenie – podkreśla. W swojej ofercie mają również bogaty wybór wiatraków. Tutaj – w Media Markcie znajdującym się w Galerii Głogów (ul. Poniatowskiego 12) – na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Zobacz inne