Styl życia

Na zdjęciach uwieczni każdy moment z życia twojej rodziny. Fotografia to dla niej wielka pasja i hobby5 min na czytanie

Na zdjęciach uwieczni każdy moment z życia twojej rodziny. Fotografia to dla niej wielka pasja i hobby

Przedstawiamy wyjątkową osobę. Taką, która ma pasję i uczyniła z niej sposób na życie. Pasję, która daje radość innym pozostając na zawsze. Początki były trudne, ale teraz ciągną do niej tłumy, całe rodziny. Z Głogowa oraz okolicy. Okazji nie brakuje, począwszy od sesji ciążowych, narodzin, po chrzciny, komunie, urodziny dziecka. Na dzień mamy, taty i dziadków – Najlepsza w mieście – chwalą.

Mowa o Annie Wantuch, właścicielce Fotografii RAJ. Jej zdjęcia można podziwiać chociażby na oddziale noworodkowym w głogowskim szpitalu. Nie ma dnia, by na portalach społecznościowych ktoś nie wrzucił fotografii przez nią zrobionej. Sesje noworodków to jej specjalność. Są wyjątkowe. Wykonuje się je do czternastu dni po urodzinach maleństwa. Dlaczego? – Ich ciało jest plastyczne, przyjmuje jeszcze pozycję embrionalną, czyli taką, jaką w brzuszku u mamy, dodatkowo jest to okres gdy maleństwa praktycznie cały czas śpią – wyjaśnia.

Kilka ujęć, kilka rekwizytów i zdjęć tyle, że można byłoby wypełnić niejeden album. – Trzeba przyznać, że jest moda na fotografię. Klienci powtarzają ciągle, że coraz częściej wywołują zdjęcia na pamiątkę, czy kupują zaproszenia na sesje jako prezent dla najbliższych– dodaje Ania.

Na zdjęciach uwieczni każdy moment z życia twojej rodziny. Fotografia to dla niej wielka pasja i hobby 1

Wiele osób wstydzi się sesji fotograficznych, myślą że sobie nie poradzą przed obiektywem. A to przecież to nic trudnego. Taką sesję można wykonać w studiu lub w plenerze. Przyszła wiosna – jedna z najpiękniejszych pór roku – za chwilę lato, więc pogoda ku temu wymarzona. Dobrze zna się na fotografii, której poświęciła całe swoje zawodowe życie. Nie ukrywa, że najwięcej emocji wzbudzają sesje z najmniejszymi modelami – noworodkami. Odbyła odpowiednie kursy i szkolenia specjalistyczne, aby nauczyć się, jak obchodzić się z maluchami. Nadal się szkoli i podnosi swoje kompetencje.

– Nie będę ukrywała, że na początku ciągle fotografowałam wszystkie dzieci w rodzinie, a także swoje. To praca wymagająca dużej cierpliwości i zaangażowania. Nie wystarczy tylko użyć maszyny, lecz trzeba podejść do tej pracy z sercem – nie ukrywa. Doświadczony fotograf z sercem, zaangażowaniem jak Ania zawsze jest gwarancją, że sesja będzie efektowna i efektywna, a rezultat mile zaskoczy i pozostanie z rodziną w postaci pięknych zdjęć. Potwierdzeniem są opinie klientów oraz nagrody w plebiscytach.
MK

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Styl życia