Dzieje sięGłogów

Nagła śmierć nauczycielki z I LO w Głogowie. Żegnają śp. Agnieszkę Kidziak-Szajnicką 1 min na czytanie

Nagła śmierć nauczycielki z I LO w Głogowie. Żegnają śp. Agnieszkę Kidziak-Szajnicką 

Dyrekcja, grono pedagogiczne, pracownicy szkoły i cała społeczność licealna złożyli rodzinie i przyjaciołom zmarłej nauczycielce wyrazy współczucia i zapewnienia duchowego wsparcia.

„ Istnieją  wiadomości nieoczekiwane, niepożądane, takie, których nigdy nie chcielibyśmy usłyszeć… Mimo tego, że ich nie chcemy – przychodzą, porażają, dotkliwie ranią, zmieniają nieodwracalnie nasze życie, naszą codzienność… „ – napisali na stronie internetowej szkoły. 

Na stronie poinformowano, że wczoraj (2.01.) nagle zmarła śp. Agnieszka Kidziak – Szajnicka. Miała 50 lat. – Dla uczniów naszej szkoły – nauczycielka języka angielskiego, wychowawczyni, autorytet. Dla nauczycieli i pracowników liceum – koleżanka, w wielu przypadkach  także serdeczna przyjaciółka. Dla Bliskich – córka, żona, mama – napisali.

Dodali, że miejsca, które zajmowała w życiu wielu ludzi śp. Agnieszka Kidziak-Szajnicka – nic nie zapełni i na zawsze pozostanie w ich pamięci jako osoba o niespożytej energii, zawsze życzliwa, pochłonięta różnorodnymi działaniami, zaangażowana w szkolne wydarzenia i sprawy, troszcząca się o innych.

Opr. RED

Fot. I LO w Głogowie  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się