BIZNESStarówkaSerceGłogowa

Najlepsze błyskotki są ze starówki4 min na czytanie

Najlepsze błyskotki są ze starówki

Najnowsze trendy, najmodniejsze wzory, a na dodatek bardzo przystępne ceny w porównaniu z sieciowymi sklepami. Tysiące bransoletek, łańcuszków i pierścionków dla kobiet i dla mężczyzn. To wszystko jest na starówce w SAI’ES.

Biżuteria to jest to bez czego nie może się obejść żadna kobieta. Na starówce mamy miejsce, gdzie każda znajdzie coś dla siebie. Wybór jest ogromny, na dodatek to nie sieciówka, lecz rodzinny biznes, więc potraktują tu nas indywidualnie. Doradzą, podpowiedzą, a nawet sprowadzą coś specjalnie na nasze życzenie. – Klienci w Głogowie się już do nas przyzwyczaili – mówi Katarzyna Galin, która prowadzi sklep jubilerski razem ze swoim mężem Zbigniewem. Trafili do Głogowa 11 lat temu i otworzyli swój salon przy ul. Grodzkiej.

Biżuteria dla każdego. – Zajęliśmy się branżą jubilerską – mówi pani Katarzyna, która razem z mężem prowadzi kilka takich sklepów jak w Głogowie. – Staramy się trafić do każdego klienta – tłumaczy, że u niej może znaleźć coś pięknego dla siebie zarówno ten klient, który chce kupić niedrogi drobiazg, jak i ten, który ma do wydania trochę więcej pieniędzy. Tutaj można kupić srebrną bransoletkę nawet za 15 złotych, a jest ona także bardzo ładna i modna. Kolczyki są już od 12 złotych. Ale są tu także droższe wyroby ze srebra, złota i kamieni szlachetnych.

Dostępne są kolekcje biżuterii modowej, która w tym sezonie robi furorę. Najnowsze kolekcje najmodniejszych trendowych firm jubilerskich, najwięcej z Niemiec i Włoch, na dodatek wyjątkowe produkcje i wzory, które gdzie indziej nie występują, gdyż są produkowane specjalnie dla małych sklepów. Tutaj można spotkać biżuterię Melano, Nanoki, Gracjella, Nomination czy ByDziubeka. Wybór jest tak duży, że każdy może dopasować coś do siebie – ze złota, srebra, różnych stopów stali szlachetnej czy tak modną ostatnio z dodatkami pereł, kamieni czy sznurków. Są także kolekcje biżuterii artystycznej, np. polskiego artysty Doriana Grabowskiego czy biżuteria marki Radziszewska z kryształami Swarowskiego albo Florenzo Castello z zawieszkami z naturalnych pereł. Są pierścionki, kolczyki i bransoletki z certyfikatami znanych producentów, ale też dziesiątki tysięcy innych pięknych ozdób do wyboru. Oczywiście jest także wielki wybór obrączek ślubnych oraz pierścionków z brylantami.

Łańcuszki kaskadowe na szyi wyglądają przepięknie. Albo bransoletki ze sznurka ze srebrnym elementem – to jest to, co zostało zamówione specjalnie na nadchodzące walentynki. – Bardzo szybko wiemy, co będzie modne w nadchodzącym sezonie i wprowadzamy taki towar nawet szybciej niż sieciówki – zapewnia Katarzyna Galin, że na początku lutego w sklepie przy ul. Grodzkiej będą różne nowości.

Największą popularnością na różne okazje cieszą się bransoletki, naszyjniki, łańcuszki z zawieszkami, a także pierścionki. Dla pań wciąż są modne tzw. celebrytki, tylko że nabrały one innego wymiaru. Ozdabiają je różnego rodzaju zawieszki, kamyczki, są różne ciekawe połączenia. Hitem są teraz literki na łańcuszkach, łączone naszyjniki i chokery – skórzane naszyjniki. Wracają perły, sztuczne i naturalne, ale w różnych fantazyjnych zestawieniach. – Przypomnę, że modna jest także biżuteria dla panów, której mamy duży wybór – mówi Katarzyna Galin. Panowie bardzo lubią bransoletki, ale i zegarki, które tutaj także można kupić.

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w BIZNES