Dzieje się

Najpopularniejszy dzielnicowy powiatu głogowskiego 2022 roku9 min na czytanie

Najpopularniejszy dzielnicowy powiatu głogowskiego 2022r.

Najpopularniejszy Dzielnicowy Powiatu Głogowskiego 2022 jest to plebiscyt pod patronatem Starosty Głogowskiego Jarosława Dudkowiaka, Prezydenta Miasta Głogowa Rafaela Rokaszewicza oraz Patronat Honorowy gen. nadinsp. Dariusz Wesołowski komendant wojewódzki Policji we Wrocławiu. Dzielnicowi zarówno w mieście, jak gminach powiatu głogowskiego są do dyspozycji mieszkańców. Reagują na każdy ich sygnał. Właśnie dlatego cieszą się dużą popularnością wśród społeczeństwa. Dla nich to nie tylko służba, ale i misja. Wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Głogowie chcemy ich za to nagrodzić. Plebiscyt na Najpopularniejszego Dzielnicowego Powiatu Głogowskiego 2022 roku to forma właśnie takiego wyróżnienia. O tym, który z nich zasługuje na największe brawa, zdecydują – mieszkańcy.

Konkurs trwa do 8 lipca 2022r. Ma na celu wyłonienie najpopularniejszego dzielnicowego powiatu głogowskiego rewiru miejskiego i pozamiejskiego.

Głosować można na dwa sposoby:

  • wysyłając sms pod numer 7243 o treści zgodnej z przypisaniem do kandydata (lewy górny róg zdjęcia)
  • wycinając kupon z tygodnika Głos Głogowa i dostarczając do redakcji przy al. Wolności 11/2 w Głogowie lub do Komendy Policji na ul. Obrońców Pokoju 17 w Głogowie

Waga głosu:
– sms – 5 pkt.
– kupon z gazety – 10 pkt.

Głosować za pomocą sms’ów można do 10.07 do godziny 23:59. Kupony dostarczać można do 8.07 do godziny 16:00. Za zliczenie głosów odpowiedzialna będzie powołana w tym celu komisja (2 osoby z redakcji Quest Media i 2 osoby z KPP). Oficjalne ogłoszenie i wręczenie nagród będzie miało miejsce 15.07 podczas akademii Święta Policji. Wśród głosujących rozlosujemy atrakcyjne nagrody.

Poniżej przedstawiamy Wam wszystkie kandydatury:

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się