Dzieje sięGłogów

Nalewka od prezydenta i obraz od starosty. Możecie licytować już w niedzielę2 min na czytanie

Nalewka od prezydenta i obraz od starosty. Możecie licytować już w niedzielę

Licytacja WOŚP zbliża się dużymi krokami. Wiele ciekawych gadżetów będziecie mogli zdobyć na spotkaniu w Wentylatorni MOK, 29 stycznia, od godz. 15:00. Zobaczcie, co będzie na licytacji.

-Przekazałem wejściówkę na backstage Dni Głogowa 2023 roku – pisze na swoim Facebooku prezydent Głogowa, Rafael Rokaszewicz. To nie jedyny upominek na licytację WOŚP od włodarza miasta. – Dodatkowo nalewka z winogron i pigwy mojej produkcji oraz dwa słoiczki powideł, które zrobiłem na tę okazję – dodaje prezydent.

-W tym roku przekazuję na aukcję WOŚP niezwykły obraz, wykonany przez włoskiego artystę Lino Petrosino – pochodzącego z Neapolu, a od ponad ośmiu lat mieszkającego w Głogowie – informuje starosta głogowski, Jarosław Dudkowiak.

29 stycznia będziecie mogli stać się właścicielami też gadżetów od Klub Kibica SPS Chrobry Głogów, m.in. piłki z podpisami zawodników oraz koszulki meczowej ściągniętej z kapitana drużyny. Co jeszcze? Pierniki zdobione przez piłkarzy Chrobrego Głogów i uczniów Ekonomika, a także karnety na wiosenne mecze. – Jeszcze przed Finałem wrzucimy zdjęcia wszystkich pięknych obrazów, aniołów, biżuterii, voucherów, cudów i cudeniek, które otrzymaliśmy na wośpową licytację – piszą wolontariusze na stronie Sztab WOŚP przy Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie. Licytacja będzie się odbywać również on-line.

RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się