Dzieje sięGłogów

Natalia Szroeder, Piotr Cugowski i wiele innych gwiazd w Głogowie! Na zaproszenie KGHM1 min na czytanie

Natalia Szroeder, Piotr Cugowski i wiele innych gwiazd w Głogowie!  Na zaproszenie KGHM

Natalia Szroeder, Piotr Cugowski, Joanna Woś, Marcin Bronikowski, Jan Karpiel Bułecka i Górale to gwiazdy Gali Noworocznej 2020 organizowanej przez miedziową spółkę.

Uroczyste koncerty na rozpoczęcie nowego roku to kulturalna tradycja regionu, od lat pielęgnowana przez KGHM Polska Miedź. Tegoroczna Gala odbędzie się w sobotę (1.02.)o godz. 16 w kościele Parafii p.w. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Głogowie.

Koncert to wyjątkowa produkcja, przygotowana specjalnie dla KGHM, z udziałem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Zabrzańskiej pod dyrekcją Przemysława Neumanna oraz znanych szerokiej publiczności utalentowanych artystów.

Wystąpią gwiazdy estrady: Natalia Szroeder, Piotr Cugowski, Jan Karpiel Bułecka i Górale, a także wybitni śpiewacy operowi Joanna Woś oraz Marcin Bronikowski. W repertuarze nie zabraknie polskich kolęd i pastorałek. Galę poprowadzi Anna Popek.

– Na Galę Noworoczną zapraszamy naszych pracowników, ich rodziny oraz mieszkańców regionu. Popularność poprzednich koncertów pokazuje, że wydarzenie ma wiernych słuchaczy. Wierzę, że tegoroczne otwarcie roku dostarczy uczestnikom wyjątkowych wrażeń – powiedział Marcin Chludziński, prezes KGHM Polska Miedź S.A.

Wstęp na koncert jest bezpłatny. Część miejsc siedzących jest zarezerwowana dla osób z zaproszeniami. Liczba miejsc siedzących jest ograniczona.
RED
fot. FB Piotr Cugowski

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się