Nie dali szans rywalom. Młodzicy gromią w lidze

13:05, 14.02.2021 Mateusz Komperda Aktualizacja: 13:05, 14.02.2021

Młodzicy KS SPR Chrobrego Głogów wygrali z ŚKPR Świdnicą 40:22 (21:8). Głogowianie od początku narzucili swój styl gry - w 6. minucie prowadzili 7:0. Przeciwnik miał duże problemy ze sforsowaniem defensywy Chrobrego. Okazji do rzutów nie miał zbyt wiele. Przed przerwą trafił do naszej bramki tylko 8 razy. Przewaga ekipy Krzysztofa Gdakowicza była ogromna.

Następne minuty pojedynku upływały również pod dyktando miejscowych - wynik 40:22 mówi sam za siebie. Najskuteczniejszy na parkiecie był Maciej Kula - zdobywca 8 bramek.

Chrobry: Ziemiak, Kolasa 1, Prokop 2, Jewniewicz 1, Płowiec 7, Gałązkowski 4, Aleksandrowicz 2, Onyszkiewicz 6, Sznajder 4, Kula 8, Kuźniak, Dorożyński 2, Widomski 2, Prałat 1.