Dzieje sięGłogówWideo

Nie każdy może jeszcze zauważył, ale ulica Jedności Robotniczej jest już przejezdna2 min na czytanie

Nie każdy może jeszcze zauważył, ale ulica Jedności Robotniczej jest już przejezdna

Niektórzy widząc kłęby budowlanego kurzu unoszące się przy skrzyżowaniu alei Wolności z ulicą Jedności Robotniczej mogą myśleć, że trwają tam jakieś intensywne prace. Tymczasem jest odwrotnie. Z Jedności Robotniczej zniknęły maszyny, materiały budowlane składowane na niej przez ostanie dwa lata. I choć trochę się jeszcze wprawdzie wznosi kurz i pył spod kół przejeżdżających samochodów, to ulicą można już przejechać od alei Wolności do ulicy Sikorskiego. Wreszcie chciałoby się powiedzieć, ale czy to w ogóle zauważyliśmy?

Przechodnie przeważnie są zaskoczeni, bo nie zawsze zwracali na to uwagę, ale kierowcy z każdą godziną zaczynali częściej korzystać z możliwości szybszego przeskoczenia korków na alei Wolności spowodowanych remontem kolejnego odcinka ulicy.

Radoxim 3

Zobaczcie na filmie

Można już przejechać ulicą Jedności Robotniczej

Można już przejechać ulicą Jedności Robotniczej. Zniknęły maszyny, materiały budowlane składowane na niej przez bodajże dwa lata. Czy to w ogóle zauważyliśmy?https://myglogow.pl/nie-kazdy-moze-jeszcze-zauwazyl-ale-ulica-jednosci-robotniczej-jest-juz-przejezdna/

Opublikowany przez MyGlogow.pl Piątek, 24 maja 2019
Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się