Dzieje sięGłogów

Nie mogą pozbyć się gołębi z budynku poczty. Mieszkańcy wprost: śmierdzi!1 min na czytanie

Nie mogą pozbyć się gołębi z budynku poczty. Mieszkańcy wprost: śmierdzi!

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o budynku Poczty Polskiej znajdującego się przy ul. Galileusza w Głogowie. Jest tam duży problem. – Zdechłe gołębie pod pocztą, zwisające również z różnych miejsc budynku: z kratek wentylacyjnych wewnątrz zwisają pióra i odchody – alarmowała pani Joanna. – Okna i parapety są osrane. Daszki się zaraz zawalą. Z oknie bloków widać, że na dachu poczty zalega też wodę. Po deszczu ten dach jest jak basen – dodaje. Mieszkańcy i klienci poczty proszą raz jeszcze o nagłośnienie sprawy i interwencje.

Powodów do radości nie mają też pracownicy, choć oni oficjalnie o niczym mówić nie mogą, bo nie są do tego upoważnieni. Nie trzeba jednak nic mówić… wystarczy tam zajrzeć. W środku po prostu śmierdzi. Właśnie w takich warunkach muszą pracować. Praca do przyjemnej więc nie należy.

Radoxim 5

Mają kłopot nie tylko z ptakami, ale też nie mogą doprosić się remontów. W fatalnym stanie jest cały budynek. Nawet wejście do poczty się zapadło. Oczywiście już kilka miesięcy temu zwróciliśmy się do poczty z prośbą o informacje na ten temat. Odpowiedzi nie uzyskaliśmy. Mejla ponawiamy, może teraz się uda. – Trzeba o tym mówić i im przypominać – twierdzą ludzie.

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się