Dzieje sięGłogów

Nie trzeba grać, żeby pomagać. Trwa licytacja dla Franka1 min na czytanie

Bramka dla Franka! Charytatywny turniej dzikich drużyn w Głogowie 11

W niedzielę (29.09) podczas charytatywnego meczu „Bramka dla Franka” dla dzikich drużyn zbierano pieniądze, aby pomóc Frankowi. Drużyny wpłacały też wpisowe. Mimo tego, że impreza się już zakończyła, to chłopcu nadal można pomóc. A można zdobyć nie lada perełki. Miłośnicy piłki nożnej znajdą dla siebie takie unikaty jak koszulką Przemysława Frankowskiego, reprezentanta Polski w lidze MLS oraz Mateusza Machaja jeszcze z czasów gry w Jagielloni Białystok.

Dla przyszłych kierowców nauka jazdy Gonam przekazała voucher o wartości 300 zł. Licytować można film animowany „Obrońcy Głogowa” i książkę Homeward Bound „The Life and Times of Hori Smoku Sailor Jerry”. Niezwykłą okazją jest też czepek przekazany przez trzykrotnego mistrza świata na krótkim basenie w dystansie 200 m, Radosława Kawęckiego.

Zebrane pieniądze będą wykorzystane na leczenie. Chłopiec choruje na wrodzoną łamliwość kości. Cierpi również na niewydolność oddechową. Na co dzień musi być podłączony do respiratora, który pomaga mu oddychać.
Licytacje znajdziesz: TUTAJ.
AG

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się