Dzieje sięGłogów

Nie wróciła do domu. Po raz kolejny policja szuka Natalki1 min na czytanie

Nie wróciła do domu. Po raz kolejny policja szuka Natalki

Policja poszukuje zaginionej 17–letniej Natalii Żak, która 09.01. wyszła z domu i nie wróciła. To już drugie zaginięcie dziewczyny w przeciągu 2 miesięcy.

Podobny przypadek wydarzył się pod koniec listopada. Wtedy nastolatka również wyszła z domu i nikomu nie dała znać, gdzie się idzie. Rodzina była bardzo zaniepokojona, bo dziewczyna zawsze mówiła, gdzie przebywa. Jej telefon był wyłączony. Odnalazła się cała i zdrowa po 2 dniach. Teraz ponownie rodzina prosi o pomoc. 17-latka znów zaginęła.

Natalia ma około 164 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała i długie ciemne włosy. Kiedy ostatni raz ją widziano była ubrana w czarną bluzę z kapturem i jasną kurtkę, czarne jeansy z dziurami, białe buty. Miała ze sobą nerkę koloru czerwonego.

W związku z powyższym każda osoba, która posiada jakąkolwiek informację na temat miejsca pobytu zaginionej, proszona jest o przekazanie tej informacji do Komendy Powiatowej Policji w Głogowie ul. Obr. Pokoju 17 pod nr telefonu : 47 87 422 00, 47 87 422 01 lub pod nr alarmowy : 112.

RED

źródło: KPP Głogów

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się